Biz kimiz ve neler yapıyoruz?


İNAN SU ARMATÜRLERİ, yaklaşık 45 yıllık bir maziye sahip İNAN GRUP’un mix, aç kapa musluklar ve manuel musluklar üreten bir firmasıdır. Firmamız, dökümhaneden, kromhaneye ve CNC işlemlere kadar tüm musluk işleme safhalarını bünyesinde barındırmakta olup, 7.000 m2 kapalı alanda %100 yerli imalat yapmaktadır.

Mix ve manuel batarya gövdelerinin yanı sıra diğer tüm sarı aksamları da (somun, nipel, sırık vs) kendi bünyesinde üreten firmamız, kalite de devamlılığın teminatı olan TS EN 817 ve TS EN 200 belgelerine sahiptir. İNAN SU ARMATÜRLERİ, her gün büyüyen profosyonel kadrosuyla hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan firmamız, bu amacına paralel olarak geliştirdiği yeniliklerle sektörde kalitenin öncüsü olmuştur. Türkiye’nin dört bir yanındaki bayi ağıyla daha da güçlenen İNAN SU ARMATÜRLERİ, kısa zamanda sektörün aranan markası haline gelmiştir. Yurt içinde olduğu kadar yurtdışında da marka olma amacını taşıyan firmamız, her gün büyüyen dış ticaret portföyüne yeni müşteriler eklemektedir.

Müşterilerine hizmeti en büyük görev bilen İNAN SU ARMATÜRLERİ, tüm bayi ve kullanıcıların desteğiyle hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.